Stopp i alle aktiviter i OOEHK til og med 16. september.

På grunn av en ikke identifisert sykdom hos hunder i Norge har NKK bestemt at alle terminfestede aktiviteter skal avlyses til og med 16 september. Styret i OOEHK har derfor besluttet at alle klubbens prøver i den perioden blir avlyst. Unghundprøven 16. og 17. september og Dameprøven som var berammet til 18. september blir derfor avlyst og vil bli avviklet i slutten av november. I tillegg vil det ikke bli gått separatprøver i perioden til vi får mer oversikt over situasjonen. Klubben vil holde medlemmene orientert om utviklingen på hjemmesiden og vår Facebook side. Følg med der. Vi anbefaler at alle følger utviklingen i saken på NKK og Veterinærinstituttet sine hjemmesider.

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt