ÅRBOKA 2013 og 2014

ÅRBOKA 2013 og 2014 Det er naturlig nok blitt reist mange spørsmål omkring utgivelsen Årboka 2013 og Årboka 2014. RS-14 gjorde vedtak om at Åboka 2013 skulle utgis og det står selvsagt ved lag! Når det gjelder datagrunnlag fra 2013-prøvene, vet vi at dette ikke gav grunnlag for uttrekk for å produsere noen årbok når det gjelder løshundprøver. Nå vil alle løshundprøver for 2013 legges inn i NPP (registreringsprogrammet) på samme måte som 2014 prøvene. Dette vil også føre til at prøvedataene i DogWeb 2013 blir oppdatert med poengsummer i alle moment. Når alle prøvedata for både 2013 og 2014 er lagt inn i NPP vil Årboka 2013 og Årboka 2014 bli produsert og sendt ut til de av våre medlemmer som har abonnert på disse. Vi har nye jaktprøveregler for elghund, løshund med andre parameter mht. opplysninger i prøveprotokoll og i datagrunnlag. Dataene som vil kunne finnes i årbøkene vil derfor bli av en litt annen karakter, men det skal være enkelt å finne de opplysningene og informasjonen en leter etter. For bandhundprøvene vil årbokopplysningene bli som før

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt