Trekning av gratis deltakelse på høstens løshundprøve for unghunder.

Oslo-områdets Elghundklubb ønsker å motivere eiere av unghunder til å delta på klubbens unghundprøve til høsten. I september 2018 arrangerte klubben en løshundprøve for unghunder. Vi kommer til å gjenta dette høsten 2019 og vil på Vårutstillingen 2. mars trekke to gratis deltakelser på unghundprøven. En gratisdeltakelse for hannhund og en for tispe. Gratisdeltakelsen vil bli trukket ut blant de som stiller sine hunder i junior- og unghundklassen på Vårustillingen. Kravet til å delta på unghundprøven er at hunden ikke er over 24 måneder på prøvedagen 16. eller 17.september.

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt