Sakspapirer til årsmøtet 28.02.2019 kl 19.00

Ordinært årsmøte i Oslo-områdets Elghundklubb avholdes torsdag 28. februar 2019 kl 19.00 i Bjørkesalen på Aalgaard i Sørum. Vedlagt ligger utkast til saksliste og styrets Årsmelding.

I tillegg følger utkast til nye vedtekter som er utarbeidet etter malen fra Norsk Kennelklubb. Klubber som er medlem av NKK er pålagt av styret i NKK å utarbeide nye vedtekter med utgangspunkt i normalvedtekter for klubber tilsluttet NKK.

Vedlagt følger også et oversiktskart  over klubbens medlemsområde.

Styret håper så mange som mulig av klubbens medlemmer møter opp på årsmøtet og bidrar til en levende klubb med mange aktive medlemmer.

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt