Årsmøte OOEHK 27. februar 2020 kl. 19.00 i Bjørkesalen Aalgaard

Styret varsler med dette om at Årsmøte 2020 avholdes 27. februar 2020 kl. 19.00 i Bjørkesalen, Bingenveien 1 på Aalgaard i Sørum. Saker som ønskes behandlet på årsmøtet må være styret i hende/poststemplet innen 30. januar 2020. Endelig innkalling med årsmøtedokumenter ettersendes til medlemmene i løpet av uke 7 - 2020 i henhold til vedtektene. Styret i Oslo-områdets Elghundklubb ber om at medlemmene setter av datoen nå. Det er kun gjennom deltakelse i klubbens møter at du har mulighet til å påvirke klubbens arbeid og utvikling.

 

 

 

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt