Opplæring i det nye prøveprogrammet for elghundprøver.

Foran sesongens jaktprøver har NKK i samarbeid med NEKF utarbeidet et nytt prøveprogram. Prøvelederne i OOEHK var torsdag 13. august samlet i klubbhytta for å sette seg inn i det nye programmet.

Som alle andre nye program som kommer på markedet krever også dette en del opplæring av de som skal bruke det. Litt tankespinn må til for å finne ut av programmets alle finesser, men så langt ser dette ut til å være et løft i forhold til det gamleprøveprogrammet NPP.

 

Bendick Emdal Kristiansen er klubbens "dataekspert" og gikk igjennom funksjonaliteten i programmet

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt