Aktivtetsstoppen er opphevet - OOEHK starter opp igjen med jaktprøver

Norsk Kennelklubb har opphevet aktivitetstoppen som følge av at mange hunder var blitt syke som med mage og tarmproblemer. OOEHK vil derfor på bakgrunn av dette sette i gang jaktprøver som normalt. Separatprøven vil starte opp etter hvert som elgjakten er gjennomført hos de enkelt dommere og prøveområder. Den neste samlaprøven Nordmarksprøven vil gå som planlagt mandag 4. og tirsdag 5. november. De prøvene som ble stoppet var Unghundprøven og Dameprøven. Disse vil etter planen bli satt opp igjen i November. Så følg med på Facebook og her på klubbens hjemmeside.

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt