NM Løshund 2020, Påmelding innen 28. juni 2020.

Årets NM for Løshund 2020 arrangeres av elghundklubbene i Agder 14. til 16. september. Alle hundeiere med hunder som tilfredsstiller kravene for å delta kan melde sine hunder på gjennom sine områdeklubber. Som uttakskriterier for deltakelse i NM kunne de enkelte klubber velge mellom 2 forskjellige uttaksformer. Styret i Oslo-områdets Elghundklubb valgte å bruke historisk grunnlag som kriterium for uttak av de som skulle representere klubben under NM. Uttaksreglementet og innbydelsen til NM ligger som vedlegg til artikkelen.

Påmeldingsfrist til klubben er satt til 28. juni 2020.

Påmeldingen sendes som epost til klubbens sekretær på epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

Som vedlegg til påmeldingen må det oppgis hundens navn og registreringsnummer og de 3 beste oppnådde jaktprøver som hunden har oppnådd på løshundprøve. I tillegg må vi ha eierens navn, adresse, epostadresse og telefonnummer.

Se for øvrig på invitasjonen og uttakskriteriet som er vedlagt artikkelen.

 

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt