Påmeldte hunder fra OOEHK på Løshund NM 2020

Da er fristen for å melde på hunder til årets Løshund NM passert. Klubben kunne i år velge mellom å bruke historiske resultater eller arrangere uttaksprøver for å plukke ut hunder som skulle representere klubben under NM. Styret var enig om at vi skulle bruke historiske resultater som uttakskriterier. Årets uttak ble da at Roar Bognerud sin Lønjedalen`s Qvintus NO39179/15 ble klubbens representant med 93,67 poeng i snitt på 3 løshundprøver. Som reserve ble Magnus Transet Tollofsen sin Sandomslia`s Lani NO 56117/16 tatt ut, med et snitt på 86,67 poeng. To gode hunder med svært gode resultater.

Dette er verdige hunder og vi ønsker lykke til i NM som skal avholdes av de 2 Agderklubbene i samarbeid tirsdag 15. og onsdag 16. september på Evje i Setesdal

Roar Bognerud med Lønjedalen`s Qvintus.

 

Magnus Transet Tollofsen med Sandomslia`s Lani

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt