Dameprøven 16. september 2020.

Den etter hvert så tradisjonelle Dameprøven til Oslo-områdets Elghundklubb arrangeres onsdag 16. september. I år er det 11 ekvipasjer med damer som stiller til start på løshundprøven som går av stabelen fra klubbens foreningshytte på Tømte i Blaker. Nytt av året er at også prøvelederen er en dame siden styremedlem i klubben Sandra Henriksen har påtatt seg ansvaret med å være prøveleder.

Vi takker også vår sponsor VOM og Vigor& Sage som gjennom sin ambassadør Carmen G. Kadim stiller opp med premier til Dameprøven.

Årets deltakere på Dameprøven er:
Bak fra venstre: Lena Øversveen Berger, Hege Kveum, Ane Johnsgård, Anne Elin Midtgarden, Ingveig Andersen og Carme G. Kadim

Fremre rekke: Gry-Heidi Ruud-Wethal, Martine Simensen og Lise Løvbrøtte.

Ida Elisenberg og Barbro Klingenberg deltar også på prøven, men var ikke til s tede når bildet ble tatt.

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt