Medlemskveld og premieutdeling 2021

Medlemskveld og premieutdeling Oslo-Områdets Elghundklubb.

 

Torsdag 27.mai 2021 avholdt vi premieutdeling og medlemskveld for våre medlemmer.

 

Kvelden ble tilbrakt på Bjørkesalen i tradisjon tro og det ble servert rømmegrøt og spekemat. Under kaffen ble det tid til å høre mange gode gamle historier fra OOEHK sin tid. Det var 35- 40 medlemmer som deltok, både gamle og nye medlemmer ble ønsket velkomne. Det ble overholdt strenge covid-19 tiltak, trotts dette ble det hele en veldig vellykket kveld.

 

OOEHK utnevnte Rolf Frostad og Kjell-Petter Pettersen som æresmedlemmer i klubben. Leder Ole Anders Stenby startet den solfylte kvelden med å fortelle om dems tid i klubben. De fikk også med seg en spesiell takk for arbeidet de har gjort opp gjennom årene. Vi i Oslo-Områdets Elghundklubb er meget heldige som har hatt disse karene på ”laget”.

 

Det ble delt ut premier for årets prestasjoner på jaktprøvefronten og championatskjold.

 

 

Annonser

Default Image

Annonser

Annonsering er tilgjengelig for klubbens medlemmer. Valper som annonseres skal stamme fra foreldre som tilfredsstiller NEKF's krav til godkjente avlshunder. For å annonsere sender dere info på epost til klubben i kontaktskjema under avdelingen "Kontakt oss". Annonsen må minst inneholde informasjon om type hund og… Les mer.....

Grasrotandelen

 

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt